Ubytování Třeboň

Penzion Třeboň U Starých sádek

Ubytování v rodinném penzionu, na klidném a pohodovém místě v Třeboni, které je vzdáleno jen několik minut od centra města.

ubytování Třeboň U Starých sádek

Rodinný penzion "U starých sádek" najdete na klidném místě v jihočeském lázeňském městečku Třeboň, v blízkosti šumících lesů, rekreačních rybníků Svět a Opatovický a dlouhých cyklostezek.
Díky svému umístění na okraji města, vám naše ubytování zaručuje soukromí, ale zároveň umožňuje návštěvu města plného restaurací, zábavy a kultury.

Přijeďte k nám do Třeboně na týden či prodloužený víkend, nebudete litovat!

 

...Ubytování mezi rybníky a lesy

Na kole do centra města dojedete za 5 minut na kole, nebo 20 minut pěšky podél Zlaté stoky či po hrázích rybníků Opatovický a Svět. Jen 300 metrů od ubytování se nachází Opatovický rybník, Třeboňská obora s koňmi a sportcentrum Doubí. Zde si můžete aktivně odpočinout při nejrůznějších sportech.

Přes den nabízí náš kraj nepřeberné množství zábavy a programu jak pro aktivní, tak pro odpočinkovou dovolenou. Večery můžete trávit u ohně nebo grilováním s posezením pod pergolou či procházkou po hrázích okolních rybníků. U penzionu je velký travnatý pozemek, který je vám a vašim dětem k dispozici pro hry a odpočinek.

 

 

 

NOVĚ U NÁS V PENZIONU NABÍZÍME

 • PRO VŠECHNY NĚCO NA ŽÍZEŇ - nabídka nápojů v podobě dobrého chlazeného alko i nealko piva, nebo nealko limonád. Zeptejte se nás, rádi vám nabídneme vychlazené osvěžení. Více informací >>
 • JEDNO NEBO DVĚ TOČENÉ - půjčíme vám výčep a přivezeme sud místního piva Regent. Pokud přijedete s partou přátel nebo rodinou, pak večerní posezení u ohně s vychlezeným točeným nebude mít chybu. Objednejte si u nás soudek místního piva, nebo celý sud? Více informací >>
 • RELAX MASÁŽE V PENZIONU - ideální relaxe a odpočinet, pokud jste unaveni po výletě. I když Vám nic není, může vám být lépe… Přímo u nás v penzionu se můžete nechat namasírovat! Více informací >>

 

Jaké je ubytování v penzionu?

Ubytování U Starých sádek má svoji dlouhodobou tradici, již několit let je oblíbeným místem pro skupiny přátel, rodiny s dětmi i jednotlivci.
Ubytování je situováno do hlavní budovy nebo dřevěné chaty.

V hlavní budově naleznete několik samostatných pokojů a společnou kuchyň. V současné době pro vás připravujeme fotogalerii pokojů, které nyní obnovujeme. Na dobrou snídani si však můžete zajít do nedaleké restaurace na farmě Mlýnský dvůr.
Popis pokojů, jejich kapacitu a rozsah služeb naleznete zde >>

Ubytování v dřevěné chatě je situováno samostatně, nabízí soukromí a vlastní posezení. Je vybavena kuchyňským koutem a vlastním sociálním zázemím. Při pobytu v chatě si po dohodě můžete sebou vzít i svého pejska.

penzion u Starých sádek hlídá vodník

Party kamarádů nebo velké rodiny si za výhodnou cenu mohou pronajmout celý penzion se společnou kuchyní a užívat si pobyt v pohodě a kolektivu.

Pokud k nám do penzionu přijedete bez kola, nevadí! Můžete si ho půjčit přímo u nás v penzionu.

Penzion je nekuřácký.

 

Co je vám v penzionu k dispozici?

Toto je zahrnuto v ceně ubytování

 • parkování u penzionu
 • WiFi internetové připojení
 • zamykatelná úschovna kol pod střechou
 • ohniště s posezením
 • kryté posezení pro případ špatného počasí
 • společná TV
 • společná kuchyň s jídelnou
 • zapůjčení kola za malý poplatek

 

Jižní Čechy - Třeboňsko

...ideální dovolená po celý rok

Na Třeboňsku se nebudete nudit za žádného počasí, v kteroukoliv roční dobu. V blízkosti penzionu vedou turistické a cyklistické trasy, nabízí se koupání a aktivní relaxace. Rádi vám poradíme a doporučíme, kam se na Třeboňsku podívat a jaká místa navštívit. Tipy na výlety >>

 

Proč ubytování u Starých sádek?

Penzion U starých sádek naleznete jižně od centra města Třeboň, u silnice do Branné mezi rybníky Opatovický a Kaprový. U Strarých sádek v Třeboni

Proč u Starých sádek? Na pozemku penzionu opravdu byly první a tudíž nejstarší rybí sádky v Třeboni. Budova penzionu pravděpodobně sloužila pro správce těchto sádek. Důkaz o existenci sádek jsme nalezli v Třeboňském archivu na mapě z roku 1826.  
To, že zde opravdu sádka byla, uvidíte na vlastní oči, na pozemku penzionu máme jedny funkční rybí sádka a víme o dalších, které předchozí generace zavezly a zarovnaly s terénem.

 

Zábava při dovolené v Třeboni

Nenechte si ujít skvělé kulturní akce, které se v Třeboni a jejím okolí konají po celý rok. Každý měsíc v roce nabízí své tradiční akce, které pro vás neustále aktualizujeme a zjišťujeme. Festivaly, slavnosti a koncerty mají tradiční tématiku, typickou pro Třeboňsko.

Podrobné informace >>

 

Přijeďte do Třeboně, těšíme se na Vás

Ilona a Ondřej Novotných
702 163 823

trebon@ustarychsadek.cz


AKTUÁLNĚ: termíny výlovů rybníků 2016

 • Rožmberk
 • Svět
 • Krčín
 • Záblatský
 • Velký Tisý

více

Tradiční slavnosti Třeboně v roce 2016

Srdečně vás zveme na některou z těchto tradičních akcí, které se konají pravidelně již několik let v Třeboni. Vyberte si tu, která je vašemu srdci a zájmu nejbližší, nebudete litovat.

více

Kontakty


+420 702 163 823

trebon@ustarychsadek.cz

Předpověď Třeboň

 
facebook ubytování Třeboň U Sádekubytování Třeboň U Starých sádek
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím