FOTOGALERIE ubytování Třeboň U Starých sádek

Ubytování v Třeboni U starých sádek je rozděleno na dvě části se samostatnými vchody. Jednu část nazýváme BAŠTA a druhou VODNÍK. Obě části ubytování mají přízemí a podkroví přístupné po vnitřním schodišti.

Ubytování v Třeboni U starých sádek - U VODNÍKA

Ubytování U vodníka jsou k dispozici tři samostatné apartmány (Kapřík, Candát. Úhoř) a jeden čtyřlůžkový pokoj Štika.

Apartmán Kapřík

přízemní čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. V první místnosti je malá kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

Dále je zde jídelní stůl. Z pokoje se vchází do koupelny s WC a druhé místnosti. V druhé místnosti je manželská postel a gauč, který po rozložení slouží jako plnohodnotné dvoulůžko.

 

Apartmán Candát

přízemní pětilůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. V první místnosti je malá kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

Dále je zde jídelní stůl a gauč, který po rozložení slouží jako plnohodnotné dvoulůžko. V chodbičce mezi místnostmi je vstup do koupelny s WC. V druhé místnosti je manželská postel a jedna jednolůžková postel.

 

Apartmán Úhoř – podkrovní pětilůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. Po vstupu na apartmán jste v chodbičce s kuchyňským koutem, který je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvici, ledničkou a základním nádobím.

Z chodbičky se vstupuje do dvou pokojů. V prvním pokoji je manželská postel a jídelní stůl. V druhé místnosti jsou tři jednolůžkové postele a vstup do koupelny s WC. 

 

Rodinný pokoj Štika – podkrovní čtyřlůžkový pokoj s balkónem a vlastní koupelnou s WC. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele.

Součástí pokoje je kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

 

 

Ubytování v Třeboni U starých sádek - NA BAŠTĚ

Na Baště jsme pro vás připravili tři dvoulůžkové pokoje (Sumec, Amur, Karas) a společnou kuchyň s jídelnou. Bašta je vhodná pro dovolenou s dětmi či party kamarádů. Pokud si ubytování v Baště pronajmete celé, můžete mít k dispozici další čtyři lůžka. Z toho dvě ve společné kuchyni a dvě v pokoji, který nazýváme Okoun. Celková kapacita ubytování Třeboň U Sádek je tedy až 10 lůžek.

Pokoj Sumec – dvoulůžkový pokoj v přízemí s manželskou postelí a vlastní koupelnou s WC. Součástí pokoje je i zimní zahrada se vstupem na zatravněný dvorek. Naproti pokoje je společná kuchyň s jídelnou.

 

Pokoj Amur – podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má svou koupelnu s WC. Tento pokoj má, jako jediný, okna orientována k silnici III. třídy, která vede kolem penzionu. 

 

 

Pokoj Karas – Podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou s WC. Součástí pokoje je malý balkón.

 

Pokoj Okoun – podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Pokoj nemá vlastní koupelnu s WC, proto slouží jako „přistýlka“ k ostatním pokojům. Pokud si pronajmete celou Baštu nebo jiný pokoj, lze tímto pokojem navýšit počet lůžek s tím, že jeho obyvatelé musí využívat koupelnu a WC jiného pokoje.

Pokoj nelze pronajmout samostatně.

 
Kuchyň s jídelnou – prostorná kuchyň s jídelnou. Zde mají hosté z Bašty k dispozici kuchyňkou linku se základním vybavením (čtyřplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí ….). Své jídlo si můžete sníst u jídelního stolu. V místnosti je i rozkládací gauč, který může být v případě pronájmu celé Bašty sloužit jako dvoulůžková přistýlka s tím, že hosté z této přistýlky musí využívat koupelnu a WC jiného pokoje.  
     

Ubytování v dřevěné chatce Na samotě

V letních měsících nabízíme ubytování v dřevěné chatce se zastřešenou terasou. Chatka je na pozemku cca 100 m od hlavní budovy a nazýváme ji Na samotě.

V tomto ubytování jsou čtyři jednolůžkové postele a koupelna s WC. V předsíňce chatky je malý kuchyňský kout s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a sadou nádobí. Kuchyňský kout nemá dřez, na mytí nádobí je k dispozici škopek, do kterého si napustíte vodu v koupelně. 

Po dohodě umožňujeme v chatce pobyt i s pejskem.

 

Okolí penzionu

 

 

Prohlédněte si video z penzionu

Přehrát video na YOUTUBE

 

Další informace k ubytování Třeboň U Sádek

U nás budete odpočívat a spát na pohodlných matracích s pěkným bavlněným povlečením. Samozřejmostí je připravený ručník pro každého ubytovaného hosta. Pokud budete potřebovat, můžete se zdarma připojit k internetu pomocí naší Wi-Fi sítě.

V areálu penzionu U starých sádek mají hosté k dispozici ohniště s grilovacím kamenem. Posedět mohou jednak kolem ohně, ale i pod dřevěnou pergolou. Po domluvě a za menší úplatu nabízíme gril včetně dřevěného uhlí...

Kola si uložíte ve společné uzamykatelné kolárně a své auto zdarma zaparkujete na pozemku penzionu.

Pokud si budete chtít zahrát fotbálek, máme pro vás dvě branky. I síť například na badminton, volejbal, nohejbal u nás najdete. Jenom povrch travnatého hřiště není zcela ideální…krtek je přeci jenom chráněný druh a nelze se s ním bohužel domluvit, ať ryje jinde.

 

Penzion a celý areál je nekuřácký

Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě, při pobytu na chatě "Na samotě".
 

K dispozici je WiFi internetové připojení.

Parkování v areálu penzionu a úschova kol ve společné kolárně je zahrnuto v ceně pobytu.

U vodníka jsou pokoje vybaveny kuchyňskou linkou a Na baště je společná kuchyň.

Společná uzamykatelná kolárna je v ceně pobytu.

 

Ceník naleznete zde >>

 

U NÁS V PENZIONU NABÍZÍME

 

 

  • NÁPOJOVÁ SAMOOBSLUHA - hosté mají k dospozici nápojovou samoobsluho s točeným pivem, výběrem vín, kávovarem a nealkoholickými nápoji 

 

  • RAUT - PRO VŠECHNY, CO MAJÍ HLAD - nabízíme zajištění rautů v podobě rybích specialit, uzenin, sýrů, zeleniny, piva, vína, nealko...ideální pro skupiny přátel. U nás můžete uspořádat i oslavu narozenin či nějakého jiného výročí...

 

 

 

 

 

 

 

Tip na výlet pro motoristy

Přehrát video na YOUTUBE

interieryokolírecenze PREVIO

Na shledanou v roce 2019

Děkujeme všem hostům za jejich návštěvu v roce 2018 a těšímě se na Vás v roce 2019.

 

Pobyty si už můžete objednávat v záložce "REZERVACE"

 

Tradiční slavnosti Třeboně v roce 2019

Srdečně vás zveme na některou z těchto tradičních akcí, které se konají pravidelně již několik let v Třeboni. Vyberte si tu, která je vašemu srdci a zájmu nejbližší, nebudete litovat.

více

Kontakty


+420 702 163 823

trebon@ustarychsadek.cz

Předpověď Třeboň

 

Doporučujeme: Dovolená v ČR

facebook ubytování Třeboň U Sádek
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím