OBLUDIŠTĚ
Další tip pro celou rodinu při dovolené v našem penzionu:
Největší keřové obludiště nedaleko Třeboně
V Dolní Pěně u Jindřichova Hradce najdete největší keřový labyrint ve střední Evropě, který nabízí 3 kilometry spletitých uliček mezi větvemi habru obecného.
Obludiště se rozkládá na ploše 6.000 metrů čtverečních, na níž roste 12 tisíc habrových keřů.
Před vstupem do labyrintu Vás čekají dvě obludy jako překvapení. Nemusíte se bát, na každé vstupence je krizové telefonní číslo, na které můžete zavolat a vždy Vás někdo přijde zachránit.
V areálu obludiště najdete parkoviště, kiosek s občerstvením, dětské hřiště či posezení pod pergolou.
Kde najdete Obludiště
Obludiště z.s.
Dolní Pěna 20
377 01 Jindřichův Hradec
49.1139608N, 15.0256506E
tel.: +420 381 300 330
e-mail: info@obludiste.cz
www.obludiste.cz
Kdy je otevřeno?
červen, září - víkendy od 9.00 do 19.00
červenec - srpen, každý den od 9.00 do 19.00
Tipy na výlety - kam vyrazit?
Nejrůznější tipy na výlety, které můžete navštívit v okolí penzionu a Třeboně, pro rodiny nejen s menšími dětmi.
víceVELIKONOČNÍ víkend v Třeboni, U Starých sádek
V roce 2021 se budou konat Velikonoce v první polovině dubna. Velikonoční pondělí připadá na 5. dubna. Děti pak mají prázdniny již od čtvrtku 1. dubna, v pátek je státní svátek.
Pokud máte zájem strávit Velikonoční prodloužený víkend mimo domov, přijeďte je strávit k nám do Třeboně.
Tradiční slavnosti Třeboně v roce 2021
Srdečně vás zveme na některou z těchto tradičních akcí, které se konají pravidelně již několik let v Třeboni. Vyberte si tu, která je vašemu srdci a zájmu nejbližší, nebudete litovat.
více




