Prohlídky v Třeboni s průvodci

V Třeboni můžete navštívit několik zajímavých prohlídek. Prohlídky města s historickými postavami, večerní prohlídku pivovaru Regent, prohlídky divadlem J.K. Tyla a další. Většina prohlídek začíná v centru města, tzn. opravdu kousek od našeho ubytování Třeboň U Starých sádek.

 

 

Kostýmované prohlídky Domu Štěpánka Netolického

Dům Štěpánka Netolického byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2015. Najde jej přímo na náměstí, navštívit ho a nechat si vyprávět příběh domu přímo od jeho slavného majitele, rybníkáře a stavitele Štěpánka Netolického.

Prohlídku je nutné rezervovat předem buďto v Turistickém informačním centru (Masarykovo náměstí 103, Třeboň), nebo v Domě Štěpánka Netolického (Masarykovo náměstí 89, Třeboň), případně telefonicky.

 

 

Prohlídky třeboňského Divadla J. K. Tyla

V Třeboni dále můžete navštívit Třeboňské divadlo s odborným a zajímavým výkladem. S ním projdete prostory veřejné, šatny, technické zázemí, jeviště a zákulisí a dozvíte se info z historie i současnosti divadla.

Každé pondělí od 13:30 hodin.

 

 

Večerní prohlídky pivovaru Regent v Třeboni

Večerní prohlídky pivovaru Regent, jeho sklepením a podzemím se zajímavým výkladem o historii a současnosti pivovaru. Ochutnáte domácí chléb pečený s použitím pivovarských kvasnic. Můžete ochutnat i nefiltrované nepasterizované pivo.

Prohlídky se konají každý pátek a sobotu vždy od 20 hodin. Pro skupiny možno domluvit i jiný termín. Více info na tel: 777 357 090.

Další časy prohlídek pivovaru najdete zde >>

 

 

Po stopách Schwarzenberků a Rožmberků

Zajímavě komentované prohlídky do historie rodu Rožmberků a Schwarzenberků, tak jak žili... Termíny prohlídek budou zveřejněny opět před létem.

od června do září 2020 - vždy v pondělí v 19 hodin

Tipy na výlety - kam vyrazit?

Nejrůznější tipy na výlety, které můžete navštívit v okolí penzionu a Třeboně, pro rodiny nejen s menšími dětmi.

více

VELIKONOČNÍ víkend v Třeboni, U Starých sádek

V roce 2021 se budou konat Velikonoce v první polovině dubna. Velikonoční pondělí připadá na 5. dubna. Děti pak mají prázdniny již od čtvrtku 1. dubna, v pátek je státní svátek.

 

Pokud máte zájem strávit Velikonoční prodloužený víkend mimo domov, přijeďte je strávit k nám do Třeboně.

Velikonoce v Třeboni

více

Tradiční slavnosti Třeboně v roce 2021

Srdečně vás zveme na některou z těchto tradičních akcí, které se konají pravidelně již několik let v Třeboni. Vyberte si tu, která je vašemu srdci a zájmu nejbližší, nebudete litovat.

více

Kontakty


+420 702 163 823

trebon@ustarychsadek.cz

Předpověď Třeboň

 

 

 

Doporučujeme: Dovolená v ČR

interieryokolírecenze PREVIO
ubytování Třeboň U Starých sádek facebook ubytování Třeboň U Sádekcheck-in
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím