Ubytování Třeboň - Penzion U Starých sádek

Ubytování v Třeboni U starých sádek je rozděleno na dvě části se samostatnými vchody.

Jednu část nazýváme BAŠTA a druhou VODNÍK.
Obě části ubytování mají přízemí a podkroví přístupné po vnitřním schodišti.

 

 

Ubytování v Třeboni U VODNÍKA

V ubytování U vodníka jsou k dispozici tři samostatné apartmány (Kapřík, Candát. Úhoř) a jeden čtyřlůžkový pokoj Štika.

Apartmán Kapřík

přízemní čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. V první místnosti je malá kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

Dále je zde jídelní stůl. Z pokoje se vchází do koupelny s WC a druhé místnosti. V druhé místnosti je manželská postel a gauč, který po rozložení slouží jako plnohodnotné dvoulůžko.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň Apartmán Kapřík

Apartmán Candát

přízemní pětilůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. V první místnosti je malá kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

Dále je zde jídelní stůl a gauč, který po rozložení slouží jako plnohodnotné dvoulůžko. V chodbičce mezi místnostmi je vstup do koupelny s WC. V druhé místnosti je manželská postel a jedna jednolůžková postel.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň Apartmán Candát

Apartmán Úhoř – podkrovní pětilůžkový apartmán se skládá ze dvou místností. Po vstupu na apartmán jste v chodbičce s kuchyňským koutem, který je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvici, ledničkou a základním nádobím.

Z chodbičky se vstupuje do dvou pokojů. V prvním pokoji je manželská postel a jídelní stůl. V druhé místnosti jsou tři jednolůžkové postele a vstup do koupelny s WC. 

rezervace ubytování Třeboň

 

Ubytování Třeboň Aparmán Úhoř

Rodinný pokoj Štika – podkrovní čtyřlůžkový pokoj s balkónem a vlastní koupelnou s WC. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele.

Součástí pokoje je kuchyňský kout s dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň Rodinný pokoj Štika

 

 

Ubytování v Třeboni NA BAŠTĚ

Na Baště jsme pro vás připravili tři dvoulůžkové pokoje (Sumec, Amur, Karas) a společnou kuchyň s jídelnou.

Bašta je vhodná pro dovolenou s dětmi či party kamarádů.

Pokud si ubytování v Baště pronajmete celé, můžete mít k dispozici další čtyři lůžka. Z toho dvě ve společné kuchyni a dvě v pokoji, který nazýváme Okoun.

Celková kapacita ubytování Třeboň U Sádek je tedy až 10 lůžek.

Pokoj Sumec – dvoulůžkový pokoj v přízemí s manželskou postelí a vlastní koupelnou s WC. Součástí pokoje je i zimní zahrada se vstupem na zatravněný dvorek. Naproti pokoje je společná kuchyň s jídelnou.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň - Pokoj Sumec

Pokoj Amur – podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má svou koupelnu s WC. Tento pokoj má, jako jediný, okna orientována k silnici III. třídy, která vede kolem penzionu. 

 

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň - Pokoj Amur

Pokoj Karas – Podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou s WC. Součástí pokoje je malý balkón.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň - Pokoj Karas

Pokoj Okoun – podkrovní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Pokoj nemá vlastní koupelnu s WC, proto slouží jako „přistýlka“ k ostatním pokojům. Pokud si pronajmete celou Baštu nebo jiný pokoj, lze tímto pokojem navýšit počet lůžek s tím, že jeho obyvatelé musí využívat koupelnu a WC jiného pokoje.

Pokoj nelze pronajmout samostatně.

rezervace ubytování Třeboň

 

ubytování Třeboň - Pokoj Okoun

Kuchyň s jídelnou – prostorná kuchyň s jídelnou. Zde mají hosté z Bašty k dispozici kuchyňskou linku se základním vybavením (čtyřplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí ….). Své jídlo si můžete sníst u jídelního stolu. V místnosti je i rozkládací gauč, který může být v případě pronájmu celé Bašty sloužit jako dvoulůžková přistýlka s tím, že hosté z této přistýlky musí využívat koupelnu a WC jiného pokoje.  

Kuchyň s jídelnou - penzion Třeboň U Sádek

     

 

Ubytování v dřevěné chatce Na samotě

V letních měsících nabízíme ubytování v dřevěné chatce se zastřešenou terasou. Chatka je na pozemku cca 100 m od hlavní budovy a nazýváme ji Na samotě.

V tomto ubytování jsou dvě jednolůžkové postele, manželské dvoulůžko a koupelna s WC. V chatě je malý kuchyňský kout s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a sadou nádobí. 

Po dohodě umožňujeme v chatce pobyt i s pejskem.

Pro sezonu 2021 je v chatě k dispozici nová koupelna a kuchyňský kout.

 

NÁŠ TIP

Vyberte si termín ubytování

...třeba podle některé z těchto skvělých kulturních akcí

 

více

Tipy na výlety - kam vyrazit?

Nejrůznější tipy na výlety, které můžete navštívit v okolí penzionu a Třeboně, pro rodiny nejen s menšími dětmi.

více

Tradiční slavnosti Třeboně v roce 2021

Srdečně vás zveme na některou z těchto tradičních akcí, které se konají pravidelně již několik let v Třeboni. Vyberte si tu, která je vašemu srdci a zájmu nejbližší, nebudete litovat.

více

Kontakty


+420 702 163 823

trebon@ustarychsadek.cz

Předpověď Třeboň

 

 

 

Doporučujeme: Dovolená v ČR

interieryokolírecenze PREVIO
ubytování Třeboň U Starých sádek facebook ubytování Třeboň U Sádekcheck-in
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím